خرید گوگرد گرانوله

گوگرد گرانوله تبریز

تامین گوگرد گرانوله پالایش نفت تبریز

مشخصات کالااظهارنامه گمرکی با فروشنده خواهد بود. (شرکت های داخلی مجاز به خرید نمی‌باشند) و کلیه اقدامات مورد نیاز و هزینه های مرتبط به صدور اظهار نامه گمرکی و صادرات فراورده بر عهده خریدار است. مهلت برداشت فراورده حداکثر تا ۳۰ روز پس از تاریخ تسویه و در صورت عدم برداشت به موقع فراورده ، هزینه انبار داری ۵ درصد از ارزش فراورده باقی مانده به ازای هر ماه دریافت می‌گردد. تحویل کالا به صورت EXW (درب کارخانه) می‌باشد. قیمت پایه با نرخ تسعیر ارز (میانگین نرخ خرید و فروش حواله دلار هفتگی در سامانه سنا در روز معامله) طبق ضوابط بورس کالای ایران می‌باشد. پرداخت به صورت ارزی (دلار خارج از کشور) به حساب عرضه کننده. شماره حساب ارزی خارج از کشور متعاقبا اعلام می‌گردد.
تولید کنندهپالایش نفت تبریز
قیمت پایـه دلار۱۴۱
تاریخ عرضه۱۴۰۰/۰۸/۱۲
تاریخ تحویل۱۴۰۰/۰۸/۲۶
مکان تحویلExwork
حجم عرضه تُـن۵۰۰
حداقل عرضه تُـن۵۰۰
نوع بسته بندیجامبوبگ

گوگرد

گوگرد یکی از عناصر شیمیایی جدول تناوبی است که نماد آن S و عدد اتمی آن ۱۶ می‌باشد. گوگرد یک نافلز فراوران بی‌بو ، بی‌مزه و چند ظرفیتی است که بیشتر به شکل کریستالهای زرد رنگ که در کانی‌های سولفید و سولفات بدست می‌آید شناخته شده می‌باشند. گوگرد یک عنصر حیاتی و لازم برای تمامی موجودات زنده است که مورد نیاز اسید آمینه‌ها و پروتئین‌ها می‌باشد. این عنصر به صورت اولیه در کودها استفاده می‌شود ولی بصورت گسترده تر در باروت ، ملین ها ، کبریت ها و حشره کش ها بکار گرفته می‌شود.

برای مطالعه بیشتر درباره گوگرد به مقاله اطلاعات کامل در مورد گوگرد ( Sulfur ) مراجعه کنید.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین گوگرد گرانوله برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش گوگرد گرانوله در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : ۰۰۹۸۳۵۳۵۲۲۷۵۰۰ – ۰۰۹۸۹۱۲۰۵۲۵۶۵۸

دفتر ترکیه : ۰۰۹۰۵۳۸۷۴۴۵۸۶۹

ایمیل : export@kianpetroleum.com

منبع : سازمان بورس کالای ایران

مقالات مرتبط