اطلاعیه عرضه گوگرد کلوخه در رینگ‌ بین‌الملل بورس کالا

گوگرد کلوخه خانگیران

اطلاعیه عرضه گوگرد کلوخه پالایش گاز شهید هاشمی نژاد ( خانگیران )

مشخصات کالاتسویه ریالی نقدی است. تمامی تعهدات ، مسؤولیت ها ، هزینه های گمرکی ، اظهار گمرکی و رفع تعهد ارزی به عهده خریدار است. کالا صرفا به صورت فله و محل تحویل درب پالایشگاه ، بارگیری روی وسیله حمل خریدار ، توسط فروشنده انجام و هزینه های بارگیری برای حمل جاده ای و ریلی از خریدار اخذ می گردد. حداکثر ظرفیت بارگیری به ازای هر ۱۰,۰۰۰ تن خرید ، ۳۵۰ تن در روز های کاری ( شنبه تا چهار شنبه ) می‌باشد. ارائه برنامه حمل ظرف ۱۰ روز از زمان تسویه در بورس الزامی است. مهلت حمل کالا ، حداکثر ۴ ماه پس از تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ است و پس از آن مشمول هزینه انبار داری می‌گردد. هزینه انبار داری ، در اولین ماه تاخیر ۲.۵ % مانده بار و از ماه دوم به بعد ۵ % مانده بار می‌باشد . ورود به اولین روز در هر ماه موجب کسر تمامی هزینه انبار داری در آن ماه خواهد شد. به محض خروج کالا از انبار پالایشگاه ، تمامی مسؤولیت ها به خریدار منتقل می شود. قیمت کالا بدون مالیات بر ارزش افزوده است و مبلغ مالیات بر ارزش افزوده ، طبق قوانین مالیاتی از خریدار اخذ می شود.
تولید کنندهپالایش گاز شهید هاشمی نژاد ( خانگیران )
قیمت پایـه ریال‌صادراتی۳۲,۰۷۹
تاریخ عرضه۱۴۰۰/۰۶/۰۶
تاریخ تحویل۱۴۰۰/۰۶/۱۷
مکان تحویلExwork
حجم عرضه تُـن۳۰,۰۰۰
حداقل عرضه تُـن۱۰,۰۰۰
نوع بسته بندیفله

گوگرد

گوگرد یکی از عناصر شیمیایی جدول تناوبی است که نماد آن S و عدد اتمی آن ۱۶ می‌باشد. گوگرد یک نافلز فراوران بی‌بو ، بی‌مزه و چند ظرفیتی است که بیشتر به شکل کریستالهای زرد رنگ که در کانی‌های سولفید و سولفات بدست می‌آید شناخته شده می‌باشند. گوگرد یک عنصر حیاتی و لازم برای تمامی موجودات زنده است که مورد نیاز اسید آمینه‌ها و پروتئین‌ها می‌باشد. این عنصر به صورت اولیه در کودها استفاده می‌شود ولی بصورت گسترده تر در باروت ، ملین ها ، کبریت ها و حشره کش ها بکار گرفته می‌شود.

برای مطالعه بیشتر درباره گوگرد به مقاله اطلاعات کامل در مورد گوگرد ( Sulfur ) مراجعه کنید.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین گوگرد پاستیلی برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش گوگرد پاستیلی در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : ۰۰۹۸۳۵۳۵۲۲۷۵۰۰ – ۰۰۹۸۹۱۲۰۵۲۵۶۵۸

دفتر ترکیه : ۰۰۹۰۵۳۸۷۴۴۵۸۶۹

ایمیل : export@kianpetroleum.com

منبع : سازمان بورس کالای ایران

مقالات مرتبط