اطلاعیه عرضه گوگرد بنتونیت در رینگ‌ بین‌الملل بورس کالا

گوگرد-بنتونیت

اطلاعیه عرضه گوگرد بنتونیت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد ( خانگیران )

مشخصات کالاتسویه ۲%نقد (واریز به حساب پایاپای با شناسه قرارداد) و ۹۸%اعتبار (۶ماه بعدازتاریخ قرارداددربورس) با ضمانتنامه بانکی تعهد پرداخت یا انجام تعهدات و بدون سود. تسویه اعتباری تنها به خریداران حقیقی و حقوقی ایرانی تعلق می‌گیرد. تمامی تعهدات، مسؤولیتها، هزینه های گمرکی، اظهار گمرکی و رفع تعهد ارزی به عهده خریدار است. کالا بصورت بسته بندی در کیسه های ۲۵ کیلویی (امکان تولید کود گوگردی ۹۰% باتلرانس ۲%± به درخواست مشتری وجوددارد) تحویل و محل تحویل درب پالایشگاه، بارگیری روی وسیله حمل خریدار، توسط فروشنده انجام و هزینه های بارگیری برای حمل جاده ای وریلی از خریدار اخذ می‌گردد. حداکثر ظرفیت بارگیری ۲۰۰ تن در روزهای کاری (شنبه تا چهار شنبه)می‌باشد. ارائه برنامه حمل ظرف ۱۰ روز از زمان تسویه در بورس الزامی است. مهلت حمل کالا حداکثر ۱ماه پس ازتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ است و پس از آن مشمول هزینه انبار داری می‌گردد. هزینه انبارداری، در اولین ماه تاخیر ۲.۵ % مانده بار و از ماه دوم به بعد ۵ % مانده بار می‌باشد. ورود به اولین روز در هر ماه کسر تمامی هزینه انبار داری در آن ماه خواهدشد. به محض خروج کالا از انبار پالایشگاه، تمامی مسؤولیت ها به خریدار منتقل می‌شود. قیمت کالا بدون مالیات است و مبلغ مالیات از خریدار اخذ می‌شود.
تولید کنندهپالایش گاز شهید هاشمی نژاد ( خانگیران )
قیمت پایـه ریال‌صادراتی۴۲,۷۹۱
تاریخ عرضه۱۴۰۰/۰۶/۲۹
تاریخ تحویل۱۴۰۰/۰۸/۰۱
مکان تحویلExwork
حجم عرضه تُـن۱,۰۰۰
حداقل عرضه تُـن۱۰۰
نوع بسته بندیکیسه

گوگرد

گوگرد یکی از عناصر شیمیایی جدول تناوبی است که نماد آن S و عدد اتمی آن ۱۶ می‌باشد. گوگرد یک نافلز فراوران بی‌بو ، بی‌مزه و چند ظرفیتی است که بیشتر به شکل کریستالهای زرد رنگ که در کانی‌های سولفید و سولفات بدست می‌آید شناخته شده می‌باشند. گوگرد یک عنصر حیاتی و لازم برای تمامی موجودات زنده است که مورد نیاز اسید آمینه‌ها و پروتئین‌ها می‌باشد. این عنصر به صورت اولیه در کودها استفاده می‌شود ولی بصورت گسترده تر در باروت ، ملین ها ، کبریت ها و حشره کش ها بکار گرفته می‌شود.

برای مطالعه بیشتر درباره گوگرد به مقاله اطلاعات کامل در مورد گوگرد ( Sulfur ) مراجعه کنید.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین گوگرد بنتونیت برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش گوگرد بنتونیت در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : ۰۰۹۸۳۵۳۵۲۲۷۵۰۰ – ۰۰۹۸۹۱۲۰۵۲۵۶۵۸

دفتر ترکیه : ۰۰۹۰۵۳۸۷۴۴۵۸۶۹

ایمیل : export@kianpetroleum.com

منبع : سازمان بورس کالای ایران

مقالات مرتبط