• تلفن: 00983535227500
  • ایمیل: info@kianpetroleum.com

 

شرکت کیان پترولیوم اولین شرکت تخصصی بین المللی در صنعت پتروشیمی باارائه اخبار رسمی و مقالات علمی معتبردر زمینه های مختلف فعالیت دارد. شرکت خدمات نفتی کیان پترولیوم بنا بر نیاز به گسترش صنعت نفت،با هویت یک شرکت مستقل و فعال در زمینه بازرگانی خارجی و داخلی و با هدف توسعه کارخانه جات و پالایشگاه های مربوط به حوزه نفت و صادرات محصولات این واحد ها با سرمایه بخش خصوصی در ایران تاسیس گردید.
شرکت کیان پترولیوم مفتخر است به عنوان اولین شرکت ایرانی در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی، با هدف تبدیل شدن به یک شرکت توانمند و خود ساخته در راستای سیاست مقاومت اقتصادی و دور زدن تحریم ها علیه کشور ایران نسبت به اولین معامله تجاری ایران با ارز دیجیتال بیت کوین مبادرت نموده است. این شرکت یکی از فعال ترین شرکت های خصوصی خاورمیانه میباشد که به امر تولید، تأمین، بازرگانی و فروش محصولات تولیدی مجتمع های پالایشگاهی و پتروشیمی خصوصی ایران به منظور تامین نیاز بازارهای داخلی و خارجی و همچنین تامین قطعات و خوراک این واحد ها اشتغال دارد. تلاش جهت گسترش حضور در بازار های جهانی از طریق ارتقاء کیفیت محصولات و ارائه خدمات گسترده به مشتریان به منظور جلب رضایت آنان از اهداف اصلی این شرکت میباشد.

 به منظور توسعه فعالیت های بازاریابی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، شرکت کیان پترولیوم به اخذ نماینده در کشور های عراق ، پاکستان، افغانستان و … مبادرت نموده است . این شرکت دارای چندین واحد تولیدی زیر مجموعه و تحت قرارداد است، علاوه براین تمامی قراردادهای منعقد شده کیان پترولیوم با شرکت های کوچک و بزرگ داخلی در زمینه تولید و تامین محصولات پالایشگاهی و پتروشیمی به منظور تامین نیاز های مشتریان بصورت بلند مدت بودهکه این بیانگر آینده نگری و حصول اطمینان از تامین با کیفیت و مستمر در قراردادهای بلند مدت شرکت کیان پترولیوم با مشتریان است.

معین دانشیان

مدیرعامل

امین احمدی

مدیر بازرگانی و فروش

وحید صدری

مسئول فناوری اطلاعات و ارتباطات

امیرحسین دانشیان

رئیس هیئت مدیره