قیر 6070 پالایش نفت جی
02
مرداد

اطلاعیه عرضه قیر ۶۰۷۰ در رینگ بین‌الملل بورس کالا

قیر 6070 پالایش نفت جی

اطلاعیه عرضه قیر ۶۰۷۰ پالایش نفت جی

مشخصات کالادر تسویه اعتباری ، امضا و ارسال فرم تسویه اعتباری پس از تسویه کامل وجه قرارداد بصورت نقدی با هماهنگی فروشنده به‌ حساب نفت جی و یا از طریق گشایش اعتبار اسنادی داخلی و یا تودیع ضمانتنامه بانکی بی قید و شرط با موافقت فروشنده حداکثر ظرف مدت ۱۰روز کاری / در تسویه حساب اعتباری خریدار می‌بایست طی ۱۰ روز کاری از تاریخ انجام معامله در بورس کالا ۶% وجه معامله را بصورت نقدی به حساب فروشنده واریز نموده و یا معادل ۶% مبلغ قرارداد را بصورت ضمانتنامه بانکی بی قید و شرط تعهد پرداخت بنام نفت جی / کالای خریداری شده خریداران ، بنام شرکت نفت جی اظهار نخواهد شد و مسئولیت اظهار به گمرک و صادرات کالا با خریداران / خریداران باید در زمان تسویه و درخواست حواله برداشت کالا ۹% مالیات پرداخت نمایند. مهلت برداشت حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ می‌باشد که خریدار متعهداست درطول زمان فوق الذکر بصورت تدریجی به برداشت کالا اقدام کند حداکثر مهلت اعلام رسمی درخواست صدور حواله توسط مشتری ۷ روز کاری قبل از اتمام مهلت برداشت قرارداد بورسی / عدم برداشت بموقع تمام یا بخشی از کالا در موعد مقرر اخذ هزینه انبارداری ۷/۵% ارزش مانده برداشت نشده / تغییر گرید کالای خریداری شده در زمان تحویل ، به درخواست خریداران و با توافق فروشنده امکانپذیر می‌باشد.
تولید کنندهنفت جی
قیمت پایـه ریال‌صادراتی
۶۶,۳۰۰
تاریخ عرضه۱۴۰۰/۰۵/۰۴
تاریخ تحویل۱۴۰۰/۰۵/۱۸
مکان تحویلExwork
حجم عرضه تُـن۷,۰۰۰
حداقل عرضه تُـن۲۰
نوع بسته بندیفلـه

قیر ۶۰۷۰

قیر ۶۰/۷۰ ازجمله مهمترین و پر متقاضی ترین محصولات شرکت قیر پاسارگاد می باشد. این نوع از قیر به صورت عمده در صنایع ساختمان سازی و برای ایزولاسیون سطوح داخلی و خارجی  ساختمان به کار می رود ، به همین جهت کیفیت مطلوب در این نوع از قیر اهمیت بالایی دارد و باعث جلوگیری از هزینه های تعمیر و بازسازی موضعی می شود.

قیر ۶۰/۷۰ یکی از انواع قیرهای تولیدی در پالایشگاه های ایران است. قیر ۶۰/۷۰ به دلیل ویژگی هایی که دارد بیشتر در صنعت راه سازی و ساختمان سازی استفاده می شود و می تواند خواص مورد نیاز این صنایع را تأمین نماید. قیر ۶۰/۷۰ ایران جزء قیرهای صادراتی بوده و به مقدار زیاد به کشورهای دیگر صادر می گردد. در این نوشته قصد داریم تا به معرفی خواص قیر ۷۰/ ۶۰ و استاندارهای لازم برای اندازه گیری و تست ویژگی های قیر ۶۰/۷۰ بپردازیم.

قیر ۶۰/۷۰ بیشتر در پالایشگاه های تهران، اصفهان، شیراز و اراک تولید می شود و بعد از بسته بندی به کشورهای دیگر صادر شده و همچنین بخشی از آن در صنعت راه و ساختمان داخل کشور مصرف می شود.

مقاله پیشنهادی : اطلاعات کامل و معرفی قیر

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین قیر ۶۰۷۰ برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش قیر ۶۰۷۰ در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : ۰۰۹۸۳۵۳۵۲۲۷۵۰۰ – ۰۰۹۸۹۱۲۰۵۲۵۶۵۸

دفتر ترکیه : ۰۰۹۰۵۳۸۷۴۴۵۸۶۹

ایمیل : export@kianpetroleum.com

منبع : سازمان بورس کالای ایران