عرضه-هیدروکربن-سنگین-بوعلی-سینا
01
آذر

خرید هیدروکربن سنگین

عرضه-هیدروکربن-سنگین-بوعلی-سینا

تامین هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا

نام تولیدکنندهشرکت پتروشیمی بوعلی سینا
تاریخ تحویل1400/09/09
نام تجاری کالاهیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا در رینگ بین الملل
حجم عرضه4,000 تُـن
نوع معاملهنقدی
قیمت پایهتن 670.620 دلار ( سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
بسته بندیفله / بار پایه
بازار هدفبین الملل
حداقل حجم خرید500
ضریب حجمی500
محل تحویلتحويل کالا به حمل کننده در مبدا
شرایط پرداختتحويل از انبار معرفي شده از سوي فروشنده در بندر امام خميني به کليه مقاصد زميني مي‌باشد. صادرات از طريق مرز هاي زميني گمرکي. تسويه خارج از پاياپاي و بدون امکان تسويه نقدي (واريز 10 % پيش پرداخت با نرخ تسعير ارز بر اساس ميانگين نرخ هاي خريد و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز (سنا) متعلق به بانک مرکزي به نشاني www.sanarate.ir دو روز کاري قبل از روز عرضه به عنوان پيش پرداخت الزامي است.) ميانگين خريد و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور يک روز کاري قبل از معامله جهت محاسبه کارمزدها و ارزش معامله مي‌باشد.

هیدروکربن سنگین

هیدروکربن سنگین دامنه تقطیری 250 تا 400 درجه سانتیگراد را داشته و در موتورهای دیزلی درون سوز ، مشعل های خانگی و سایر ادوات صنعتی کاربرد زیادی دارد که با نام هایی نظیر گازوئیل یا سوخت دیزل هم شناخته می شود .

برای مطالعه بیشتر درباره هیدروکربن سنگین به مقاله معرفی و اطلاعات کامل در مورد هیدرو کربن سنگین ( Heavy Hydrocarbons ) مراجعه کنید.

پروسیجر فروش هیدروکربن سنگین

  • واريز 10 % ارزش معامله به عنوان پیش پرداخت ، حداکثر یک ساعت قبل از شروع عرضه الزامي است .
  • وجه پیش پرداخت ریالی پس از تسويه نهايي با كسر كارمزد هاي قانوني به حساب معرفی شده توسط مشتری عودت داده مي شود .
  • نرخ تسعیر ارز بر اساس میانگین نرخ‌های خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز سنا متعلق به بانک جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
  • دوروز کاری قبل از عرضه جهت واریز پیش پرداخت و میانگین نرخ های خرید و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور جهت محصابه کارمزها و ارزش معامله قرار خواهد گرفت. تسویه به صورت اسناد خارج از پایاپای بوده و امکان تسویه به صورت نقدی وجود نداشته  و تسویه صرفا به صورت ارزي به عهده خريدار است.
  • صادرات تنها از طريق مرزهاي مجاز گمركي انجام مي شود و اعلام مقصد درخواستی صادرات توسط خريدار الزامي است.
  • مورد معامله این قرارداد صرفا برای صادرات به خریدار واگذار شده و خریدار مجاز به مصرف، توزیع و فروش در داخل کشور نمی باشد .
  • تحویل به صورت درب کارخانه میباشد و فروشنده پس از تحویل محصول هیچ گونه مسِئولیت در قبال نحوه استفاده ، حمل و نقل و موارد دیگر ندارد.
  • مقدار و قیمت حواله قطعی است. اخذ مجوزهای گمرکی در مقصد بر عهده شرکت خریدار است. اظهار گمرکی به عهده فروشنده است.

برای اطلاعات بیشتر درمورد نحوه خرید هیدروکربن از بورس انرژی ایران و پروسیجر فروش هیدروکربن به مقاله شرایط فروش و آنالیز هیدروکربن سنگین مراجعه کنید.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین هیدروکربن سنگین برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش هیدروکربن سنگین در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : 00983535227500 – 00989120525658

دفتر ترکیه : 00905387445869

ایمیل : export@kianpetroleum.com

آنالیز هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا

منبع : سازمان بورس انرژی ایران