عرضه ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا
01
آذر

خرید ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا

عرضه ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا

تامین ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا

نام تولیدکنندهشرکت پتروشیمی بوعلی سینا
تاریخ تحویل1400/09/09
نام تجاری کالاریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا در رینگ بین الملل
حجم عرضه3,000  تُـن
نوع معاملهنقدی
قیمت پایهتن 760.510 دلار ( سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
بسته بندیفله / بار پایه
بازار هدفبین الملل
حداقل حجم خرید500
ضریب حجمی500
محل تحویلتحويل کالا به حمل کننده در مبدا
شرایط پرداختتحويل از انبار معرفي شده از سوي فروشنده در بندر امام خميني به کليه مقاصد زميني مي‌باشد. صادرات از طريق مرزهاي زميني گمرکي. تسويه خارج از پاياپاي و بدون امکان تسويه نقدي. (واريز 10 % پيش پرداخت با نرخ تسعير ارز بر اساس ميانگين نرخ هاي خريد و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز (سنا) متعلق به بانک مرکزي به نشاني www.sanarate.ir دو روز کاري قبل از روز عرضه به عنوان پيش پرداخت الزامي است.) ميانگين خريد و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور يک روز کاري قبل از معامله جهت محاسبه کارمزدها و ارزش معامله مي‌باشد.

ریفورمیت

اصلاح کاتالیستی یک فرآیند شیمیایی برای تبدیل نفتای حاصل از تقطیر پالایشگاهی از نفت خام، با میزان اکتان پایین، به فرآورده های مایع با اکتان بالا به نام ریفورمیت است، ریفورمیت حاصل برای تولید بنزین با اکتان بالا استفاده می شود.

پروسیجر فروش ریفورمیت

  • واريز 10 % ارزش معامله به عنوان پیش پرداخت ، حداکثر یک ساعت قبل از شروع عرضه الزامي است .
  • وجه پیش پرداخت ریالی پس از تسويه نهايي با كسر كارمزد هاي قانوني به حساب معرفی شده توسط مشتری عودت داده مي شود .
  • نرخ تسعیر ارز بر اساس میانگین نرخ‌های خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز سنا متعلق به بانک جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
  • دو روز کاری قبل از عرضه جهت واریز پیش پرداخت و میانگین نرخ های خرید و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور جهت محصابه کارمزها و ارزش معامله قرار خواهد گرفت.
  • تسویه به صورت اسناد خارج از پایاپای بوده و امکان تسویه به صورت نقدی وجود نداشته  و تسویه صرفا به صورت ارزي به عهده خريدار است .
  • صادرات تنها از طريق مرزهاي مجاز گمركي انجام مي شود و اعلام مقصد درخواستی صادرات توسط خريدار الزامي است.
  • تحویل به صورت درب کارخانه میباشد و فروشنده پس از تحویل محصول هیچ گونه مسِولیت در قبال نحوه استفاده ، حمل و نقل و موارد دیگر ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش ریفورمیت به مقاله شرایط فروش و آنالیز ریفورمیت مراجعه کنید.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین ریفورمیت برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش ریفورمیت در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر و با‌ خبر شدن از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : 00983535227500 – 00989120525658

دفتر ترکیه : 00905387445869

ایمیل : export@kianpetroleum.com

آنالیز ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا

عرضه-ریفورمیت-پتروشیمی-بوعلی-سینا

منبع : سازمان بورس انرژی ایران