خرید ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا

عرضه ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا

تامین ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا

نام تولیدکنندهشرکت پتروشیمی بوعلی سینا
تاریخ تحویل۱۴۰۰/۰۹/۰۹
نام تجاری کالاریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا در رینگ بین الملل
حجم عرضه۳,۰۰۰  تُـن
نوع معاملهنقدی
قیمت پایهتن ۷۶۰.۵۱۰ دلار ( سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
بسته بندیفله / بار پایه
بازار هدفبین الملل
حداقل حجم خرید۵۰۰
ضریب حجمی۵۰۰
محل تحویلتحویل کالا به حمل کننده در مبدا
شرایط پرداختتحویل از انبار معرفی شده از سوی فروشنده در بندر امام خمینی به کلیه مقاصد زمینی می‌باشد. صادرات از طریق مرزهای زمینی گمرکی. تسویه خارج از پایاپای و بدون امکان تسویه نقدی. (واریز ۱۰ % پیش پرداخت با نرخ تسعیر ارز بر اساس میانگین نرخ های خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز (سنا) متعلق به بانک مرکزی به نشانی www.sanarate.ir دو روز کاری قبل از روز عرضه به عنوان پیش پرداخت الزامی است.) میانگین خرید و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور یک روز کاری قبل از معامله جهت محاسبه کارمزدها و ارزش معامله می‌باشد.

ریفورمیت

اصلاح کاتالیستی یک فرآیند شیمیایی برای تبدیل نفتای حاصل از تقطیر پالایشگاهی از نفت خام، با میزان اکتان پایین، به فرآورده های مایع با اکتان بالا به نام ریفورمیت است، ریفورمیت حاصل برای تولید بنزین با اکتان بالا استفاده می شود.

پروسیجر فروش ریفورمیت

  • واریز ۱۰ % ارزش معامله به عنوان پیش پرداخت ، حداکثر یک ساعت قبل از شروع عرضه الزامی است .
  • وجه پیش پرداخت ریالی پس از تسویه نهایی با کسر کارمزد های قانونی به حساب معرفی شده توسط مشتری عودت داده می شود .
  • نرخ تسعیر ارز بر اساس میانگین نرخ‌های خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز سنا متعلق به بانک جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
  • دو روز کاری قبل از عرضه جهت واریز پیش پرداخت و میانگین نرخ های خرید و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور جهت محصابه کارمزها و ارزش معامله قرار خواهد گرفت.
  • تسویه به صورت اسناد خارج از پایاپای بوده و امکان تسویه به صورت نقدی وجود نداشته  و تسویه صرفا به صورت ارزی به عهده خریدار است .
  • صادرات تنها از طریق مرزهای مجاز گمرکی انجام می شود و اعلام مقصد درخواستی صادرات توسط خریدار الزامی است.
  • تحویل به صورت درب کارخانه میباشد و فروشنده پس از تحویل محصول هیچ گونه مسِولیت در قبال نحوه استفاده ، حمل و نقل و موارد دیگر ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش ریفورمیت به مقاله شرایط فروش و آنالیز ریفورمیت مراجعه کنید.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین ریفورمیت برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش ریفورمیت در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر و با‌ خبر شدن از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : ۰۰۹۸۳۵۳۵۲۲۷۵۰۰ – ۰۰۹۸۹۱۲۰۵۲۵۶۵۸

دفتر ترکیه : ۰۰۹۰۵۳۸۷۴۴۵۸۶۹

ایمیل : export@kianpetroleum.com

آنالیز ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا

عرضه-ریفورمیت-پتروشیمی-بوعلی-سینا

منبع : سازمان بورس انرژی ایران

مقالات مرتبط