عرضه حلال 402
17
تیر

اطلاعیه عرضه حلال 402 در رینگ بین الملل بورس انرژی

عرضه حلال 402

اطلاعیه عرضه حلال 402 شرکت نفت ستاره خلیج فارس

نماد تجاریISVPGCABEX0000512
نام تولیدکنندهشرکت نفت ستاره خلیج فارس
تحویل1400/05/12
تاریخ عرضه1400/05/05 – ساعت 12:40:00
نام تجاری کالاحلال 402 شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رينگ بين الملل
توضیحمطابق با اميدنامه و طبق اطلاعیه عرضه
حجم عرضه5,000 تُـن
حداکثر حجم عرضه0 تن
نوع معاملهنقدی
قیمت پایهتن 610.0000 دلار (سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
حداقل قیمت پایههر تن 6.10 دلار (سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
حداکثر قیمت پایههر تن 1213.90 دلار (سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
شرایط پرداختبازار مقصد محموله كشور عراق،افغانستان و پاكستان است.تسويه به صورت اسناد خارج از پاياپاي بوده و امكان تسويه نقدي وجود ندارد. واريز 10% پيش پرداخت قبل از عرضه الزامي است.نرخ تسعير ارز براساس ميانگبن نرخهاي خريد و فروش اسكناس دلار در سامانه نظارت ارز (سنا) متعلق به بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران به آدرس اينترنتي www.sanarate.ir دو روزكاري قبل از روز عرضه جهت واريز پيش پرداخت و ميانگين نرخهاي خريد و فروش اسكناس دلار در سامانه مذكور يك روز قبل از روز معامله جهت واريز كارمزدها خواهد بود.
بسته بندیفله/بار پایه
بازار هدفبین الملل
حداقل قیمت مجازهر تن -609390.00 دلار (سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
حداکثر قیمت مجازهر تن 610610.00 دلار (سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
حداقل حجم خرید1,000
حداقل حجم معامله جهت کشف قیمت400
Tick0.01000
حداکثر حجم خرید5,000
حداکثر حجم خرید5,000
ضریب حجمی1000
محل تحویلدرب کارخانه

حلال 402

این ترکیب آروماتیک به عنوان حلال برای از بین بردن لکه های مختلف و همچنین به منظور حلال در صنعت رنگ سازی مورد استفاده قرار می گیرد. زدودن ترکیبات آروماتیک از این حلال موجب بی بو شدن و افزایش کاربری آن در صنعت رنگ گردیده است.

برای مطالعه بیشتر درباره انواع حلال ها به مقاله معرفی کامل انواع حلال ها مراجعه کنید.

پروسیجر فروش حلال 402

  • واريز 10 % ارزش معامله به عنوان پیش پرداخت ، حداکثر یک ساعت قبل از شروع عرضه الزامي است .
  • وجه پیش پرداخت ریالی پس از تسويه نهايي با كسر كارمزد هاي قانوني به حساب معرفی شده توسط مشتری عودت داده مي شود .
  • نرخ تسعیر ارز بر اساس میانگین نرخ‌های خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز سنا متعلق به بانک جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
  • دوروز کاری قبل از عرضه جهت واریز پیش پرداخت و میانگین نرخ های خرید و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور جهت محصابه کارمزها و ارزش معامله قرار خواهد گرفت.
  • تسویه به صورت اسناد خارج از پایاپای بوده و امکان تسویه به صورت نقدی وجود نداشته  و تسویه صرفا به صورت ارزي به عهده خريدار است.
  • صادرات تنها از طريق مرزهاي مجاز گمركي انجام مي شود و اعلام مقصد درخواستی صادرات توسط خريدار الزامي است.
  • درصورت درخواست خریدار و اخذ تاییدیه پالایشگاه و انعقاد قرارداد پیشنهادي پالایشگاه در خصوص كالاي خریداري شده امكان اظهار در بنادر جنوبي كشور با رعایت كلیه شرایط قانون ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز توسط خریدار نیز وجود دارد.
  • اخذ کلیه مجوزات گمركي لازم در مقصد به عهده خريدار مي باشد.
  • نرخ ارز جهت واريز پیش پرداخت : میانگین نرخ خريد و فروش اسكناس دلار در سامانه ارز (سنا)متعلق به بانك جمهوري اسلامي ايران به آدرس اينترنتي www.sanarate.ir دو روز كاري قبل از روز عرضه می‌باشد.
  • نرخ ارز جهت محاسبه كارمزدها و ارزش علي الحساب معامله میانگین نرخ هاي خريد و فروش اسكناس دلار در سامانه نظارت ارز (سنا) يك روز كاري قبل از روز معامله مي باشد. محصول خريداري شده طبق آنالیز ارائه شده توسط سازمان بورس انرژی به خريدار تحويل خواهد شد خريدار موظف است نسبت به تست فرآورده قبل از برداشت اقدام و نمونه شاهد تهیه نمايد.در صورتیكه اين اقدام صورت نپذيرد ، خريدار حق هیچگونه اعتراضي در خصوص آنالیز فراورده نخواهد داشت.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین حلال 402 برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش حلال 402 در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : 00983535227500 – 00989120525658

دفتر ترکیه : 00905387445869

ایمیل : export@kianpetroleum.com

آنالیز حلال 402 شرکت نفت ستاره خلیج فارس

منبع : سازمان بورس انرژی ایران