عرضه اکستراکت سنگین ایرانول
14
تیر

اطلاعیه عرضه اکستراکت سنگین DAE40 در رینگ بین‌ الملل بورس انرژی

عرضه اکستراکت سنگین ایرانول

اطلاعیه عرضه اکستراکت سنگین DAE40 شرکت نفت ایرانول

نماد تجاریIHXIOCABEX0000714
نام تولیدکنندهشرکت نفت ایرانول
تحویل۱۴۰۰/۰۷/۱۴
تاریخ عرضه۱۴۰۰/۰۷/۰۶ – ساعت ۱۳:۰۵:۰۰
نام تجاری کالااکستراکت سنگین DAE40 شرکت نفت ایرانول در رینگ بین الملل
توضیحمطابق با امیدنامه و طبق اطلاعیه عرضه
حجم عرضه۸۵۸ تُـن
حداکثر حجم عرضه۰ تن
نوع معاملهنقدی
قیمت پایهکیلوگرم ۹۳۴۱۳.۰۰۰۰ ریال
حداقل قیمت پایههر کیلوگرم ۹۳۵.۰۰ ریال
حداکثر قیمت پایههر کیلوگرم ۱۸۵۸۹۱.۰۰ ریال
شرایط پرداختتسویه به صورت اسناد خارج از پایاپای بوده و امکان تسویه اعتباری وجود دارد-واریز مبلغ ۱۰درصد ارزش معامله به عنوان پیش پرداخت تا نیم ساعت قبل از شروع عرضه الزامی است. تسویه خریدهای اعتباری صرفا به صورت خارج از پایای بوده و از طریق گشایش اعتبار اسنادی (LC) امکانپذیر است.
بسته بندیفله / بار پایه
بازار هدفبین الملل
حداقل قیمت مجازهر کیلوگرم -۹۳۳۱۹۵۸۷.۰۰ ریال
حداکثر قیمت مجازهر کیلوگرم ۹۳۵۰۶۴۱۳.۰۰ ریال
حداقل حجم خرید۲۶
حداقل حجم معامله جهت کشف قیمت۱۰
Tick۱.۰۰۰۰۰
حداکثر حجم خرید۸۵۸
حداکثر حجم خرید۸۵۸
ضریب حجمی۲۶
محل تحویلدرب کارخانه

اکستراکت سنگین

در فرایند تقطیر نفت خام ماده ای بدست می آید به نام لوبکات. اولیه کارخانجات تولید روغن موتور است.
در این کارخانه ها این ماده خوراک لوبکات با نوعی حلال بنام فورفورال ترکیب و پس از فعل و انفعالات شیمیایی ، جداسازی فورفورال اکستراکت محصول جانبی استخراج با
حلال فورفورال ماده ای بنام رافینیت استخراج می گردد.

پروسیجر فروش اکستراکت سنگین

 • واریز ۱۰ % ارزش معامله به عنوان پیش پرداخت ، حداکثر یک ساعت قبل از شروع عرضه الزامی است .
 • وجه پیش پرداخت ریالی پس از تسویه نهایی با کسر کارمزد های قانونی به حساب معرفی شده توسط مشتری عودت داده می شود .
 • نرخ تسعیر ارز بر اساس میانگین نرخ‌های خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز سنا متعلق به بانک جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
 • دوروز کاری قبل از عرضه جهت واریز پیش پرداخت و میانگین نرخ های خرید و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور جهت محصابه کارمزها و ارزش معامله قرار خواهد گرفت. تسویه به صورت اسناد خارج از پایاپای بوده و امکان تسویه حساب بصورت ریالی و برحسب ضوابط و مقررات اتاق پایاپای و دستورالعمل اجرایی رینگ صادراتی بورس انرژی ایران انجام میگردد. بدیهی است که در این شرایط اظهار و صدور کال با نام خریدار و توسط او انجام خواهد شد.
 • صادرات تنها از طریق مرزهای مجاز گمرکی انجام می شود و اعلام مقصد درخواستی صادرات توسط خریدار الزامی است.
 • تحویل به صورت درب کارخانه می‌باشد و فروشنده پس از تحویل محصول هیچ گونه مسئولیت در قبال نحوه استفاده ، حمل و نقل و موارد دیگر ندارد.
 • مقدار و قیمت حواله قطعی است. اخذ مجوزهای گمرکی در مقصد بر عهده شرکت خریدار است. اظهار گمرکی به عهده فروشنده است.
 • خریداران حق واگذاری تحویل کالای خریداری شده را به غیر ندارند و خود (با باربری اعلام شده) باید در محل تحویل بار حضور یابند.
 • برداشت ۳۰ روز تقویمی پس از تاریخ معامله در بورس انرژی خواهد بود. لذا در صورت عدم برداشت کالای خریداری شده در موعد مذکور ، فروشنده میتواند ضمن ابطال مقدار باقیمانده معامله ، نسبت به دریافت جرائم به میزان ۵,۲ %ارزش مقدار باقیمانده محصول خریداری شده اقدام نماید. صورتحساب فروش بر اساس مقدار تحویل نهایی توسط فروشنده صادر و با خریدار تسویه نهایی خواهد شد.
 • مهلت شکایت از محصول تحویل شده بر اساس دستورالعمل بورس انرژی می‌باشد.
 • کلیه تانکرها میبایست مطابق قانون گمرک ایران نسبت به انجام توزین اولیه و ثانویه در باسکول اقدام و مجوز ورود و خروج جهت بارگیری را اخذ نمایند.
 • نرخ ارز جهت واریز پیش پرداخت : میانگین نرخ خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه ارز(سنا) متعلق به بانک جمهوری اسلامی ایران به آدرس اینترنتی www.sanarate.ir دو روز کاری قبل از روز عرضه می‌باشد.
 • نرخ ارز جهت محاسبه کارمزدها و ارزش علی الحساب معامله میانگین نرخ های خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز (سنا) یک روز کاری قبل از روز معامله می‌باشد.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین اکستراکت سنگین برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش اکستراکت سنگین در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : ۰۰۹۸۳۵۳۵۲۲۷۵۰۰ – ۰۰۹۸۹۱۲۰۵۲۵۶۵۸

دفتر ترکیه : ۰۰۹۰۵۳۸۷۴۴۵۸۶۹

ایمیل : export@kianpetroleum.com

منبع : سازمان بورس انرژی ایران