حلال سولوسو چیست ؟

حلال سولوسو

سولوسو دارای حلال های باریک با جوش بالا با پرداختن بسیار عالی هستند. آنها خواص عالی برای استفاده در بسیاری از کاربردهای پوشش ، رنگ و جوهر ارائه  می دهند. فلورسفید بالا و HAP و VOC کم خواص با کیفیت بالا ، CI صنعتی ، Mastics و Sealants ، مواد افزودنی ، مواد شیمیایی نفت ، مواد شیمیایی تصفیه آب و مواد شیمیایی ویژه است.

سولوسو عضو خانواده هیدروکربن نفت است و عمدتا شامل هیدروکربن های معدنی C9-C11 ، عمدتا C10 است. دارای حلال های باریک با جوش بالا با پرداختن بسیار عالی هستند. آنها خواص عالی برای استفاده در بسیاری از کاربردهای پوشش هستند. به عنوان یک حلال در صنعت رنگ و لاک استفاده می شود.

حلال سولوسو

تولید

سولوسو از تقطیر جریان های معطر که از روغن خام حاصل می شود تولید می شود. فرایندها و تجهیزات برای تولید ، انتقال و نگهداری این حلال های معطر مستمر و محصور شده اند. انتظار می رود که تولید جهانی محصولات نفتا معطر مانند A150 بیش از ۴۵۰ هزار تن در سال باشد.

ویژگی های سولوسو 

امتیازات فلش بالا ، برش های باریک و تبخیر تصادفی یکنواخت برای جریان و تشکیل بهتر فیلم.
محتوای اتیل بنزن پایین و آلاینده های هوا کم خطر (HAP) آنها را محیط زیست دوستانه تر می سازد.
نفتالین تخلیه شده ۱۵۰ND  ،  ۲۰۰ND و متصل شده به صورت متصل به انتها نیز بر اساس سفارش تولید می شود.

کاربرد سولوسو 

رنگ ها و پوشش ها خودرو و نصب شده، صنعتی، ایستاده، کویل و پوشش های فلزی، مینا، آلکید، تنه پنیر، بوی خوش، اپوکسی و پلی اورتان.
جوهر صفحه نمایش ، پی وی سی ، گیربکس ، حلال های تمیز کردن
آفت کش ها ، علف کش ها ، حشره کش ها و ترکیبات سازگار با محیط زیست
مواد شیمیایی ویژه ، مواد شیمیایی نفت ، مواد شیمیایی تصفیه آب ، تمیز کردن صنعتی ، مهر و موم ، نفت فرآوری ، مواد افزودنی و غیره

مقالات مرتبط