اطلاعیه-عرضه-ته‌مانده-تصفیه-شده
15
تیر

خرید ته‌مانده تصفیه شده برج تقطیر ( ATR – 140 )

اطلاعیه-عرضه-ته‌مانده-تصفیه-شده

خرید ته‌مانده تصفیه شده برج تقطیر ( ATR – 140 ) پالایش نفت شازند

نام تولیدکنندهپالایش نفت امام خمینی شازند
تاریخ تحویل1400/07/21
نام تجاری کالاته مانده تصفیه شده برج تقطیر پالایش نفت شازند در رینگ بین الملل (ATR-140)
حجم عرضه10,000 تُـن
نوع معاملهکشف پریمیوم
قیمت پایهتن 0.0000  پریمیوم دلاری ( سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
بسته بندیفله / بار پایه
بازار هدفبین الملل
حداقل حجم خرید5,000
ضریب حجمی5,000
محل تحویلدرب کارخانه
شرایط پرداختتسويه به صورت اسناد خارج از پاياپاي بوده و امکان تسويه نقدي وجود ندارد. قيمت جهت واريز پيش پرداخت 634.30 دلار مي‌باشد. خريداران مي‌بايست 10% ارزش معامله به عنوان پيش پرداخت را نيم ساعت قبل از شروع عرضه پرداخت نمايند. نرخ تسعير ارز بر اساس ميانگين نرخ هاي خريد و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز (سنا) متعلق به بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران به آدرس اينترنتي www.sanarate.ir دو روز کاري قبل از روز عرضه جهت واريز پيش پرداخت و ميانگين نرخ هاي خريد و فروش روزانه اسکناس دلار سامانه مذکور يک روز کاري قبل از معامله جهت محاسبه کارمزدها و ارزش معامله قرار خواهد گرفت. ترم تحويل EXWORK مي‌باشد.

پروسیجر فروش ته مانده تصفیه شده برج تقطیر

  • واريز 10 % ارزش معامله به عنوان پیش پرداخت ، حداکثر یک ساعت قبل از شروع عرضه الزامي است .
  • وجه پیش پرداخت ریالی پس از تسويه نهايي با كسر كارمزد هاي قانوني به حساب معرفی شده توسط مشتری عودت داده مي شود .
  • نرخ تسعیر ارز بر اساس میانگین نرخ‌های خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز سنا متعلق به بانک جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
  • دوروز کاری قبل از عرضه جهت واریز پیش پرداخت و میانگین نرخ های خرید و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور جهت محصابه کارمزها و ارزش معامله قرار خواهد گرفت.
  • تسویه به صورت اسناد خارج از پایاپای بوده و امکان تسویه به صورت نقدی وجود نداشته و تسویه صرفا به صورت ارزي به عهده خريدار است
  • صادرات تنها از طريق مرزهاي مجاز گمركي انجام مي شود و اعلام مقصد درخواستی صادرات توسط خريدار الزامي است.
  • اخذ کلیه مجوزات گمركي لازم در مقصد به عهده خريدار مي باشد.
  • نرخ ارز جهت واريز پیش پرداخت : میانگین نرخ خريد و فروش اسكناس دلار در سامانه ارز (سنا) متعلق به بانك جمهوري اسلامي ايران به آدرس اينترنتي www.sanarate.ir دو روز كاري قبل از روز عرضه می‌باشد.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین ته‌مانده تصفیه شده برج تقطیر ( ATR – 140 ) برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش ته‌مانده تصفیه شده برج تقطیر ( ATR – 140 ) در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : 00983535227500 – 00989120525658

دفتر ترکیه : 00905387445869

ایمیل : export@kianpetroleum.com

آنالیز ته‌مانده تصفیه شده برج تقطیر ( ATR – 140 ) پالایش نفت شازند

منبع : سازمان بورس انرژی ایران