تأمین قطعات و تجهیزات پالایشگاهی

شرکت کیان پترولیوم افتخار دارد با بکارگیری پتانسیل شرکت های بزرگ قطعه سازی و صنعت گران ایرانی و غیر ایرانی، توانایی تامین قطعات مورد نیاز مجموعه های حوزه صنعت نفت و گاز را دارا می باشد.
این شرکت مجموعه ای توانمند در زمینه ی تأمین ماشین آلات، تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز این صنعت است که با ارایه ی خدمات بازرگانی خارجی و چندین شرکت معتبر بین المللی در مسیر اعتلای هرچه بیشتر صنایع نفت و گاز گام برمیدارد.
این شرکت با داشتن شناخت از توانایی های داخلی و ارتبط مستقیم با شرکت های معتبر خارجی سازنده قطعات و دستگاه ها میتواند همراه خوبی در تامین دستگاهها و قطعات لازم واحد های فرآوری و تولیدی در جهت افزایش راندمان تولید و بهینه سازی کیفیت محصول باشد.
استفاده از قطعات شرکت های معتبر با دانش فنی لازم که اصول طراحی و ساخت را رعایت کرده اند ،همراه با استاندارهای بین المللی باعث بهره وری بیشتر،هزینه های کمتر می گردد.
همچنین شرکت کیان پترولیوم با داشتن قرارداد تامین قطعات و تجهیزات با تولیدکنندگان مختلف ساخت قطعات و تجهیزات داخلی و خارجی و اشراف اطلاعاتی کامل نسبت به بازارهای تولید،میتواند تامین کننده قطعات و تجهیزات پروژه های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی باشد.
همچنین انواع ورق های استیل بدون تخلخل و با مقاومت بالا که طی فرآیندهای پیچیده و با تکنولوژی بالا ساخته می شوند قابل تأمین توسط این شرکت می باشند.
شرکت کیان پترولیوم امکان تأمین تمامی قطعات و تجهیزات مورد استفاده صنعت نفت،گاز و پتروشیمی را با رقابتی ترین قیمت دارا می باشد. همچنین این شرکت آمادگی لازم را برای پیمانکاری پروژه و انتقال دانش فنی ساخت قطعات و تجهیزات خطوط تولید واحد های پالایشی همچون خط تولید هیدروکربن سنگین و سبک به روش کراکینگ و تقطیر در خلأ و بلندینگ و….را دارا میباشد.