• 98-33522+
  • info@kianpetroleum.com
  • 8:30 - 15:30

تامین تجهیزات و قطعات

تامین تجهیزات و قطعات پتروشیمی و پالایشگاهی

حمایت از تولید کنندگان و سازندگان داخلی و بومی سازی ساخت قطعات و استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی،همراه با واردات تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از تجربیات و توانایی شرکت های بین المللی ساخت قطعات و تجهیزات حفاری برای ساخت قطعات،سرلوحه فعالیت های این شرکت در این بخش است.

شرکت کیان پترولیوم با بهره مندی از نیروهای متخصص و با بکارگیری پتانسیل شرکت های بزرگ قطعه سازی و صنعت گران ایرانی و غیر ایرانی، توانایی تامین قطعات مورد نیاز مجموعه های حوزه صنعت نفت و گاز را دارا می باشد.
این شرکت مجموعه ای توانمند در زمینه ی تأمین ماشین آلات، تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز این صنعت است که با ارایه ی خدمات بازرگانی خارجی و اخذ نمایندگی انحصاری چندین شرکت معتبر بین المللی در مسیر اعتلای هرچه بیشتر صنایع نفت و گاز گام برمیدارد.
این شرکت با داشتن شناخت کافی از توانایی های داخلی و ارتبط مستقیم با شرکت های معتبر خارجی سازنده قطعات و دستگاه ها میتواند همراه خوبی در تامین دستگاهها و قطعات لازم واحد های فرآوری و تولیدی در جهت افزایش راندمان تولید و بهینه سازی کیفیت محصول باشد.
استفاده از قطعات شرکت های معتبر با دانش فنی لازم که اصول طراحی و ساخت را رعایت کرده اند ،همراه با استاندارهای بین المللی باعث بهره وری بیشتر،هزینه های کمتر می گردد.همچنین شرکت کیان پترولیوم با داشتن قرارداد های بلند مدت تامین قطعات و تجهیزات با تولیدکنندگان کشورهای مختلف ساخت قطعات و تجهیزات در آسیا و اروپا و اشراف اطلاعاتی کامل نسبت به بازارهای تولید،میتواند تامین کننده قطعات و تجهیزات پروژه های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی باشد.
شرکت کیان پترولیوم امکان تأمین تمامی قطعات و تجهیزات مورد استفاده صنعت نفت،گاز و پتروشیمی را با رقابتی ترین قیمت دارا می باشد. همچنین این شرکت آمادگی لازم را برای رایزنی و انتقال دانش فنی ساخت قطعات و تجهیزات از شرکت های بزرگ صاحب تکنولوژی به وسیله نمایندگی ها و عوامل زیرمجموعه خارجی خود،بنا به درخواست شرکت های علاقه مند به این تنکنولوژی را دارد.

شرکت کیان پترولیوم با بکارگیری توان مهندسی ایرانی و برخی مجموعه های مرتبط با این شرکت،و با توجه به استفاده از ظرفیت های موجود در ایران و کشورهای همسایه، امکان تامین قطعات و تجهیزات مرتبط با جایگاههای سوخت ثابت و متحرک را دارا می باشد.

کشور افغانستان و عراق پس از سالها جنگ و ویرانی های گسترده هم اکنون از مناطق مستعد سرمایه گذاری در زمینه عرضه سوخت می باشند . این کشورها به علت داشتن مرز مشترک با ایران قابلیتهای همکاری زیادی را در عرصه های مختلف حوزه نفت و بخصوص ایجاد جایگاه های سوخت دارا می باشند .افزایش تعدادخودرو با قیمتهای پایین که ناشی از عدم وجود تعرفه های گمرکی در این کشور می باشد و نیز اختصاصی بودن جایگا های سوخت و شناور بودن قیمت آن باعث به وجود آمدن صرفه اقتصادی احداث جایگاه سوخت در این کشورها گردیده است . با توجه به توانایی گسترده شرکت شیمی صنعت خاورمیانه در تأمین سوخت مورد نیاز کشورهای همسایه و ارتباط قوی تاجران سوخت با این مجموعه،این شرکت در نظر دارد با حضور در این کشورها مقدمات لازم را جهت بازسازی جایگاه های توزیع سوخت و پمپ بنزینهای این کشور با محصولات با استاندارد بالا و دانش فنی بالای ایرانی و با کمترین هزینه آغاز نمایند تا سهمی پررنگ در بازسازی کشورهای همسایه و کمک به آبادانی این کشورها در این بخش داشته باشد.

شرکت کیان پترولیوم امکان تامین قطعات و احداث انواع جایگاه های سوخت ثابت و سیار را توسط مهندسین مجرب در کشورهایی همچون افغانستان، عراق و پاکستان دارا می باشد.استفاده از جایگاه های سوخت متحرک با ظرفیت ۱۸ تا ۲۸ هزار لیتر برای استفاده در مناطقی که امنیت کافی وجود ندارد میتواند امنیت سرمایه گذاری بیشتری نسبت جایگاه ثابت داشته باشد.

چند نکته درمورد قطعات جایگاه های سوخت:

  • قطعات جایگاههای سوخت دارای تمامی تاییدیه های فنی و استاندارد هستند.
  • عمده مشتریان جایگاههای سیار سوخت؛ مناطق با امنیت پایین، ارگان های نظامی و سازمان هایی که دارای ترابری سبک و سنگین هستند از جمله شهرداری ها و شرکت های پیمانکاری دولتی و خصوصی ،
    کارخانجات و پروژه های بزرگ.
  • آبشن های جانبی مانند: دیزل ژنراتور ۳ فاز و مواد ضد انفجار قابل درخواست توسط خریدارهستند.
  • ضمانت قطعات جایگاه های سیار یک سال پس از نصب و راه اندازی می باشد .
  • مشاوره برای انجام زیر ساخت لازم جهت نصب جایگاه توسط کارشناسان مجرب ارائه شده و طی کتابچه راهنما همراه با ضمانت نامه به خریدار تحویل می گردد.

 

این شرکت با توانایی تأمین تمامی قطعات مورد نیاز ساخت جایگاه سوخت و همچنین داشتن کارشناسان مجرب در طراحی و ساخت این واحد های توزیعی، آمادگی لازم را برای انجام پروژه های نو سازی و احداث جایگاههای جدید سوخت دارا می باشد.
قطعات ارائه شده با بالاترین سطح کیفیت و با درنظر گرفتن رقابتی ترین قیمت ها برای بازار هدف قابل عرضه می باشد، تنوع بالای قطعات و تجهیزات مورد نیاز اعم از؛ لوله ها،پمپ ها،شاتاولو ها،پی اندی ولو ها،فیلترهای سوخت،سوپاپ سرریز،توتالایزر مکانیکی و الکترومکانیکی،دیسپنسرها،شیلنگ ها،کوپلینگ ها،نشانگرها،نازل ها،میتر ها،دستگاه های مونیتورینگ وسایر قطعات جانبی امکان خدمت رسانی گسترده را پشتیبانی بهتر و دامنه انتخاب بیشتر مهیا می کند.

جهت ثبت درخواست و کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت و شماره های دفتر مرکزی با ما در تماس باشید.

Translate »