آنالیز HAB
14
مرداد

آنالیز HAB شرکت پتروشیمی بیستون

آنالیز HAB

آنالیز HAB شرکت پتروشیمی بیستون

شرکت پتروشیمی بیستون

پتروشیمی بیستون ، در شمال شــرقي شهر کـرمانشاه و در زمينـي به مساحت 63 هکتــار واقــع شده است که تعداد 500 نفر از نيروهاي متخصص و غير متخصص در آن شاغل مي باشند . سرمايه گذاري ارزي اين شرکت 113 ميليون يورو ، بعلاوه 817 ميليارد ريال مي باشد .

خـــوراک اين شرکت ، نفت سفيد و بنزن مي باشد که نفت سفيد آن به ميزان 386 هزارتـن در سـال از پالايشگاه هاي کرمانشـاه و آبادان و بنزن به مقدار 19 هزارتـن در سال از سايـر مجتمع هاي پتروشيمي کشور تأمين خواهد شد . توليدات نهايي اين شرکت در سال عبارت است از : L.A.B   آلکيل بنزن خطي به ميزان 50 هزارتـن جهـت مصارف داخـلي و خارجي و  H.A.B   آلکيـلات سنگين بـه مقـدار 6480 تن بعنوان مواد اوليه روان کننده های صنعتی ، و بــرش هاي سبک و سنگيـن و رافينيت جمعاً به ميزان 88% نفت سفيد دريافتي ، که کلاً به پالايشگاه کرمانشاه برگشت داده خواهد شد.

تامین HAB شرکت پتروشیمی بیستون توسط شرکت بین المللی کیان پترولیوم

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین HAB شرکت پتروشیمی بیستون برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش HAB شرکت پتروشیمی بیستون در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : 00983535227500 – 00989120525658

دفتر ترکیه : 00905387445869

ایمیل : export@kianpetroleum.com