آنالیز اکسترکت سنگین پتروشیمی بیستون

آنالیز-اکسترکت-سنگین

آنالیز اکسترکت سنگین پتروشیمی بیستون

شرکت پتروشیمی بیستون

پتروشیمی بیستون ، در شمال شــرقی شهر کـرمانشاه و در زمینـی به مساحت ۶۳ هکتــار واقــع شده است که تعداد ۵۰۰ نفر از نیروهای متخصص و غیر متخصص در آن شاغل می باشند . سرمایه گذاری ارزی این شرکت ۱۱۳ میلیون یورو ، بعلاوه ۸۱۷ میلیارد ریال می باشد .

خـــوراک این شرکت ، نفت سفید و بنزن می باشد که نفت سفید آن به میزان ۳۸۶ هزارتـن در سـال از پالایشگاه های کرمانشـاه و آبادان و بنزن به مقدار ۱۹ هزارتـن در سال از سایـر مجتمع های پتروشیمی کشور تأمین خواهد شد . تولیدات نهایی این شرکت در سال عبارت است از : L.A.B   آلکیل بنزن خطی به میزان ۵۰ هزارتـن جهـت مصارف داخـلی و خارجی و  H.A.B   آلکیـلات سنگین بـه مقـدار ۶۴۸۰ تن بعنوان مواد اولیه روان کننده های صنعتی ، و بــرش های سبک و سنگیـن و رافینیت جمعاً به میزان ۸۸% نفت سفید دریافتی ، که کلاً به پالایشگاه کرمانشاه برگشت داده خواهد شد.

تامین اکسترکت سنگین پتروشیمی بیستون توسط شرکت بین المللی کیان پترولیوم

شرکت بین المللی کیان پترولیوم ، نماینده شرکت Kian Group در ترکیه ، به تهیه و تامین اکسترکت سنگین پتروشیمی بیستون برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش اکسترکت سنگین پتروشیمی بیستون در رینگ بین الملل بورس انرژی ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین و جدیدترین اطلاعیه عرضه ها با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : ۰۰۹۸۳۵۳۵۲۲۷۵۰۰ – ۰۰۹۸۹۱۲۰۵۲۵۶۵۸

دفتر ترکیه : ۰۰۹۰۵۳۸۷۴۴۵۸۶۹

ایمیل : export@kianpetroleum.com

مقالات مرتبط