وایت-اسپریت---کیان-پترولیوم.1
14
بهمن

حلالها و وایت اسپرایت standard solvent

وایت-اسپریت---کیان-پترولیوم.1
وایت-اسپریت—کیان-پترولیوم.۱

وایت اسپریت ها ( White Spirit)

وایت اسپریت ها یا اسپریت های معدنی (mineral Spirit) مخلوطی از هیدروکربن های (۷کربنه الی ۱۲کربنه ) پارافینی و اروماتیکی با دامنه تقطیر ۲۰۰-۱۴۲ درجه سلسیوس و نقطه جوش ۱۰۵الی ۲۰۵ درجه سانتی گراد هستند که حلال ۴۰۲ جزئی از این ترکیبات هستند.

از این ترکیب بعنوان سنگ معدنی ترپنتین(Terpentine) ، حلال نفتالین(نفت) یا به طور کلی بعنوان تینر رنگ  مورد استفاده قرار میگیرد.

این حلال ها مایعاتی شفاف به رنگ آب و دارای بوی ملایم بوده و از لحاظ شیمیایی پایدارند و خوردگی ایجاد نمیکنند. از حلال ۴۰۲ بعنوان یک حلال استخراج ، حلال تمیز کننده ، چربی زدا و حلال آئروسل ها ، رنگ ها ، لاک ها و محصولات آسفالت از وایت اسپریت استفاده میشود.

مهم ترین و اصلی ترین کاربرد حلال ۴۰۲ در رنگ ها و لاک ها است و یکی از رایج ترین حلال ها در صنعت رنگ میباشند. موارد دارای اهمیت برای مشتریان در خصوص محصول وایت اسپریت رنگ ،دانسیته وفلش پوینت  محصول میباشد که در آنالیز نیز مشخص شده است.

این حلال ها مایعاتی شفاف به رنگ آب و دارای بوی ملایم بوده و از لحاظ شیمیایی پایدارند و خوردگی ایجاد نمیکنند. از حلال ۴۰۲ بعنوان یک حلال استخراج ، حلال تمیز کننده ، چربی زدا و حلال آئروسل ها ، رنگ ها ، لاک ها و محصولات آسفالت استفاده میشود.

کاربرد ها:

مهم ترین و اصلی ترین کاربرد وایت اسپریت حلال ۴۰۲ در رنگ ها و لاک ها است و همچنین بعنوان حلال خشک کن رنگ ها و بعنوان حلال در چاپ پارچه ؛بعنوان حلال چربی گیر از سطوح فلزات ؛ بعنوان حلال واکس های مخصوص اثاثیه منزل، مبلمان،کف پوش ها و همچنین واکس کفش و بعنوان حلال خشک شویی در دستگاه برشکاری الماس نقش دارد و به همین دلیل وایت اسپریت  به Diamond turning معروف است و برای حذف گاز اسیدی در تصفیه گاز مورد استفاده است و در جریان گاز شیرین و غیر شیرین موثر است

شرکت کیان پترولیوم به تهیه و تولید وایت اسپریت حاصل از بلندینگ حلال ۴۰۲ و حلال۵۰۳ را برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش وایت اسپریت ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی ، به اخذ نماینده در کشور های پاکستان، افغانستان و … مبادرت نموده است.

شما نیز می توانید جهت خرید وایت اسپریت با بالاترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت با کارشناسان کیان پترولیوم در ارتباط باشید و یا درخواست خود را بصورت آنلاین در وبسایت کیان پترولیوم ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.