خرید-نفت-کوره-380
07
آذر

خرید نفت کوره 380

عرضه نفت کوره 380 در رینگ بین الملل

تامین نفت کوره 380 شرکت ملی نفت ایران

نام تولیدکنندهشرکت ملی نفت ایران
تاریخ تحویل1400/09/17
نام تجاری کالانفت کوره 380 سانتی استوکس شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل
حجم عرضه10,000  تُـن
نوع معاملهکشف پریمیوم
قیمت پایهتن -30.0000 پریمیوم دلاری ( سنا – مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
بسته بندیفله / بار پایه
بازار هدفبین الملل
حداقل حجم خرید25
ضریب حجمی25
محل تحویلفوب عسلويه
شرایط پرداختخريداران علاقمند به شرکت در معامله در روز عرضه مي‌بايست تا قبل از شروع عرضه نسبت به واريز 10 % ارزش معامله بر اساس قيمت دلاري 409.66 دلار در هر تن به صورت ريالي به حساب شرکت سپرده گزاري مرکزي و تسويه وجوه ، با نرخ تسعير ارز 2 روز کاري قبل از عرضه، ( ميانگين نرخ خريد و فروش اسکناس در سامانه سنا ) و يا تامين اعتبار مبلغ مربوطه نزد فروشنده اقدام نمايند. شيوه تسويه بصورت شرايطي و از طريق تسويه خارج از پاياپاي، بدون امکان تسويه نقدي و صرفاً ارزي مي‌باشد.

مازوت ( Mazut )

مازت یا نفت کوره و یا مازوت (به انگلیسی: Mazut) یکی از هیدروکربن‌های نفتی است که در مراحل پالایش نفت خام پس از نفتا و بنزین و نفت سفید به‌دست می‌آید و چون سیاه رنگ است به نام نفت سیاه نیز خوانده می‌شود. این ماده ارزان‌ترین ماده سوختنی برای کوره‌ها ، حمام‌ها و تنور نانوایی‌ها و موتورهای دیزلی و برخی نیروگاه‌ها است.

مقاله پیشنهادی : اطلاعات کامل در مورد نفت کوره یا مازوت ( Mazut )

پروسیجر فروش نفت کوره 380 ( مازوت )

  • واريز 10 % ارزش معامله به عنوان پیش پرداخت ، حداکثر یک ساعت قبل از شروع عرضه الزامي است .
  • وجه پیش پرداخت ریالی پس از تسويه نهايي با كسر كارمزد هاي قانوني به حساب معرفی شده توسط مشتری عودت داده مي شود .
  • نرخ تسعیر ارز بر اساس میانگین نرخ‌های خرید و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز سنا متعلق به بانک جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
  • دوروز کاری قبل از عرضه جهت واریز پیش پرداخت و میانگین نرخ های خرید و فروش روزانه اسکناس دلار در سامانه مذکور جهت محاسبه کارمزد ها و ارزش معامله قرار خواهد گرفت.
  • تسویه به صورت اسناد خارج از پایاپای بوده و امکان تسویه به صورت نقدی وجود نداشته  و تسویه صرفا به صورت ارزي به عهده خريدار است.
  • صادرات تنها از طريق مرزهاي مجاز گمركي انجام مي شود و اعلام مقصد درخواستی صادرات توسط خريدار الزامي است.
  • درصورت درخواست خریدار و اخذ تاییدیه پالایشگاه و انعقاد قرارداد پیشنهادي پالایشگاه در خصوص كالاي خریداري شده امكان اظهار در بنادر جنوبي كشور با رعایت كلیه شرایط قانون ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز توسط خریدار نیز وجود دارد.
  • اخذ کلیه مجوزات گمركي لازم در مقصد به عهده خريدار مي باشد.
  • نرخ ارز جهت واريز پیش پرداخت : میانگین نرخ خريد و فروش اسكناس دلار در سامانه ارز (سنا) متعلق به بانك جمهوري اسلامي ايران به آدرس اينترنتي www.sanarate.ir دو روز كاري قبل از روز عرضه می‌باشد.
  • نرخ ارز جهت محاسبه كارمزدها و ارزش علي الحساب معامله میانگین نرخ هاي خريد و فروش اسكناس دلار در سامانه نظارت ارز (سنا) يك روز كاري قبل از روز معامله مي‌باشد. محصول خريداري شده طبق آنالیز ارائه شده توسط سازمان بورس انرژی به خريدار تحويل خواهد شد خريدار موظف است نسبت به تست فرآورده قبل از برداشت اقدام و نمونه شاهد تهیه نمايد. در صورتیكه اين اقدام صورت نپذيرد ، خريدار حق هیچگونه اعتراضي در خصوص آنالیز فراورده نخواهد داشت.

شرکت بین المللی کیان پترولیوم به تهیه و تامین نفت کوره 380 برای مصارف مختلف صنایع مبادرت نموده و با فروش نفت کوره 380 ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، امکان ارائه انواع محصولات پالایشگاهی را به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است که این نشانه پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می باشد.

از آنجایی که یکپارچگی و هماهنگی در پاسخ به نیازهای متقاضیان داخلی و بین المللی از اصول مهم شرکت کیان پترولیوم در راستای حصول به رضایتمندی متقاضیان می باشد ؛ میتوانید درخواست خرید محصولات مورد نظر خود را از طریق لینک ذیل برای ما ارسال نمایید:

فرم درخواست خرید محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در داخل ایران و خارج از ایران در ارتباط باشید.

دفتر ایران : 00983535227500 – 00989120525658

دفتر ترکیه : 00905387445869

ایمیل : export@kianpetroleum.com

آنالیز نفت کوره 380 شرکت ملی نفت ایران

منبع : سازمان بورس انرژی ایران